Новини законодавства

12.02.2018

У «Голосі України» від 7 лютого офіційно опублікований Закон № 2258-VIII «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність». Закон визначає правові основи аудиту фінансової звітності, здійснення аудиторської діяльності в Україні і регулює відносини, що виникають при її здійсненні. Відповідно до Прикінцевих положень Закон набирає чинності з 1 січня 2018 роки (відзначимо, що Закон не може вступити в силу раніше дати опублікування) і вводиться в дію з 1 жовтня 2018 року. Зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення стосовно відповідальності за порушення порядку оприлюднення фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності, а також за ненадання аудитором інформації в Орган громадського нагляду за аудиторською діяльністю почнуть діяти через 12 місяців з дня набрання чинності Законом.

Джерело: ЛІГА ЗАКОН

12.02.2018

Закон визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов'язки їх учасників. Учасники товариства, які не повністю внесли вклади, несуть солідарну відповідальність за його зобов'язаннями в межах вартості невнесеної частини вкладу кожного з учасників. Кількість учасників товариства не обмежується. Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (проект № 4666) прийнятий ВР 6 лютого.

 Джерело: ЛІГА ЗАКОН

16.01.2018

Пропонується зобов'язати всіх без винятку суб'єктів господарювання встановити платіжні термінали (включаючи платників єдиного податку), які продають товари (в т.ч. дистанційним способом) або надають послуги, забезпечити можливість безготівкових розрахунків з використанням терміналів і / або інших платіжних інструментів.

Відповідний проект постанови розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Суб'єкти працюють на загальній системі оподаткування, повинні будуть встановити платіжні термінали до 1 липня 2018 року. Платники єдиного податку другої та третьої груп з торговою площею до 20 кв. м, які працюють в містах, повинні забезпечити можливість безготівкового розрахунку до 1 січня 2019 року. Для «єдинників» другої і третьої груп з торговою площею до 20 кв.м. і для працюючих в селах торговців норма стане обов'язковою з 1 липня 2019 року. Спрощенці першої групи повинні обзавестися платіжними терміналами до 1 січня 2020 року.

Моніторинг установки платіжних терміналів буде здійснювати Державна фіскальна служба.

 

Джерело: FINCLUB.NET


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 24 Наступна


Структура компанії
Структура компанії
Фахівці МКК«Бондар» вийшли на новий рівень якості та надійності у наданні бухгалтерських послуг
Наші клієнти
Наші клієнти
Клієнтами нашої компанії є підприємства і підприємці, зайняті в
найрізноматнітніших сферах діяльностей.
Bondar Company Group
Bondar Company Group
Компанії, що входять до Групи компаній Бондар забезпечують максимальну ефективність роботи зі своїми клієнтами.
Юридичні послуги підприємствам
Юридичні послуги підприємствам
Група компаній Бондар надає юридичні послуги: реєстрація та ліквідація
підприємств, розробка типових договорів, зовнішньоекономічні контракти,
консультації щодо ведення господарської діяльності та інше.