Новини компанії

19.04.2019

Перш за все, перед вибором системи оподаткування потрібно визначитись які саме існують системи оподаткування:

 1. Загальна система
 2. Спрощена система оподаткування:
  • Єдиний податок перша група
  • Єдиний податок друга група
  • Єдиний податок третя група

Між цими двома системами оподаткування існує досить суттєва різниця. В залежності від виду діяльності та обсягів запланованого обороту, підприємству може бути більш вигідна та чи інша система оподаткування. Тому ознайомимося з кожною з них детальніше:

Загальна система оподаткування. Підходить для будь-якого виду діяльності, немає жодних спеціальних обмежень (види діяльності, які заборонено провадити підприємцям, перераховані в ст. 4 Закону "Про підприємництво"). Звучить просто чудово, проте є одне велике «але»… Це висока ставка податку на доходи. Тобто, при незначному капіталі та початковому бізнесі ця система не дуже доцільна.

Єдиний податок перша група. Найнижча ставка податку на доходи. Це просто прекрасний варіант, що б почати свій бізнес з незначним обсягом доходу. Проте, існують досить суттєві обмеження стосовно видів діяльності та обсягу доходу. Також, слід зробити акцент на тому, що ви не зможете найняти працівників.

Єдиний податок друга група. В даній системі оподаткування середня ставка податку на доходи. Це найвигідніший варіант для підприємств середньої ланки. Тобто підприємець зможе відкрити середній бізнес уже зі значним обсягом доходу та кількістю працівників у десять чоловік. Також, другу група характеризує значно ширший обсяг видів діяльності, які може здійснювати підприємство.

Єдиний податок третя група. Дану систему оподаткування характеризує значна ставка податку на доходи, але все одно відсоток оподаткування менший аніж при загальній системі. Не існує ані спеціальних обмежень за видами діяльності ані в кількості працівників. Вищеописана система оподаткування найбільш підходить для підприємств з великим обсягом доходу та кількістю працівників.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись до наших кваліфікованих юристів. Також на нашому сайті є інформативні статті стосовно ПДВ (податку на додану вартість) та єдиного внеску.

28.03.2019

Нагадаємо, що 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018р. №2275-VIII, змінено вимоги до змісту Статуту відповідних товариств.

Ряд змін необхідно провести до 17 червня 2019 року.

Що буде якщо не провести зміни:

 • після 17.06.2019 документи підприємства пройдуть повторну перевірку в банках. У разі невідповідності, банк має право на відмову у проведенні певного виду операції (відкриття рахунку, отримання кредиту і т.д.);
 • при участі в тендерах також виникнуть проблеми, оскільки установчі документи не відповідатимуть нормам законодавства;
 • можуть виникнути певні проблеми і з Вашими контрагентами.

Залишилось не так багато часу, тому звертайтесь за допомогою до професіоналів.

Наші юристи приведуть у відповідність статут Вашого ТОВ у найкоротші терміни. Від Вас потрібна лише заявка:

https://is.gd/ucTcfJ

11.03.2019

Колектив ТОВ «МКК «Бондар» щиро вітає колегу Бурдейного Павла з отриманням Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Згідно рішення Ради адвокатів Кіровоградської області від 11.02.2019 р. № 25/16 Бурдейному Павлу Валерійовичу видано Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (Серія КР № 000278, посвідчення адвоката № 367 від 11.02.2019 р.)

Вітаємо з професійним досягненням. Бажаємо натхнення та подальших успіхів у адвокатській діяльності!


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 8 Наступна
Структура компанії
Структура компанії
Фахівці МКК«Бондар» вийшли на новий рівень якості та надійності у наданні бухгалтерських послуг
Наші клієнти
Наші клієнти
Клієнтами нашої компанії є підприємства і підприємці, зайняті в
найрізноматнітніших сферах діяльностей.
Bondar Company Group
Bondar Company Group
Компанії, що входять до Групи компаній Бондар забезпечують максимальну ефективність роботи зі своїми клієнтами.
Юридичні послуги підприємствам
Юридичні послуги підприємствам
Група компаній Бондар надає юридичні послуги: реєстрація та ліквідація
підприємств, розробка типових договорів, зовнішньоекономічні контракти,
консультації щодо ведення господарської діяльності та інше.