Новини законодавства

14.08.2017

Уряд схвалив законопроект про єдиний рахунок для сплати податків. Єдиний рахунок вводиться на виконання Закону № 1797 про поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Платнику податків надається право за власним бажанням відкрити єдиний рахунок у Казначействі, який можна використовувати для сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску. Платник матиме можливість сплатити ПДФО, податок на прибуток підприємств, рентну плату, екологічний податок, інші податки і збори, визначені нормами Податкового кодексу, і єдиний соціальний внесок.
Виняток становитимуть ПДВ та акцизний податок з реалізації пального. Для цих двох податків відповідно до Податкового кодексу функціонують системи електронного адміністрування. Єдиний рахунок відкривається через електронний кабінет.

Проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» затверджений на засіданні Кабміну 9 серпня. Законопроект буде направлений до Верховної Ради, яка і прийме рішення щодо змін.
 
Джерело: ЮРЛІГА

26.06.2017

Для цілей бухобліку запропоновано поділити підприємства на 4 види:
- мікропідприємства;
- малі;
- середні;
- великі підприємства.

Класифікація проводиться на основі балансової вартості активів, чистого доходу і середньої кількості співробітників на підприємстві.
Також запропоновано визначити, що незначні недоліки, виявлені в первинних документах, не будуть підставою для невизнання господарської операції.

Крім того, встановлюються вимоги до кандидатів на посаду головного бухгалтера на підприємствах, які становлять суспільний інтерес. Зокрема, такі як: повна вища економічна освіта, стаж роботи на посаді бухгалтера, аудитора або ревізора не менше 3 років, відсутність непогашеної або не знятої судимості за злочини проти власності або в сфері госпдіяльності.
Планується удосконалити порядок подачі і опублікування фінансової звітності. Так, підприємства, які застосовують міжнародні стандарти фінзвітності, зможуть подавати її в єдиному електронному форматі.

Також підприємства будуть зобов'язані надавати свою фінансову звітність за запитами фіз- і юросіб.
Відповідний проект закону № 4646-д «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень)» прийнятий за основу на ранковому засіданні Верховної Ради 22 червня.

Джерело: ЮРЛІГА

26.06.2017
Державна фіскальна служба України розробляє регламент невиїзних електронних перевірок для бізнесу

Про це повідомила Лариса Бондар, перший заступник начальника Офісу великих платників податків УКРІНФОРМ України. Електронна податкова перевірка вже передбачена ст. 75 Податкового Кодексу України. Очікується, що процедура онлайн-перевірки буде розроблена і реалізована протягом 2017-2018 року.
Це дозволить скоротити час для обробки податкової інформації та мінімізувати вплив людського фактора.
Підприємці також позитивно налаштовані до нововведення. Вони вважають, що це не тільки спростить процедуру завдяки перевірці електронних документів, а не тисяч папірців, а й знизить корупцію, адже присутність людини в процесі перевірки буде мінімальним.

За словами керівника онлайн-сервісу електронного документообіг Вчасно, Оксани Ферчук, все більше українських компаній переходять на цифрові бізнес-процеси, щоб скоротити витрати на паперовий документообіг, підвищити надійність роботи з документами, знизити корупційні ризики при перевірках і підстрахуватися від недобросовісних дій співробітників і партнерів.

Джерело: psm7.com

Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 21 Наступна


Структура компанії
Структура компанії
Фахівці Міжнародної консалтингової компанії «Бондар» вийшли на новий рівень якості та надійності, що надаються нами бухгалтерських послуг.
Наші клієнти
Наші клієнти
Клієнтами нашої компанії є підприємства і підприємці, зайняті в самих різних областях.
Bondar Company Group
Bondar Company Group
Компанії, що входять до Групи компаній Бондар забезпечують максимальну ефективність роботи зі своїми клієнтами.
Юридичні послуги підприємствам
Юридичні послуги підприємствам
Група компаній Бондар надає юридичні послуги: реєстрація та ліквідація підприємств Київ.