Про компанію

Міжнародна консалтингова компанія «Бондар» з 2007 року займає впевнену позицію на ринку надання юридичних та бухгалтерських послуг.

За порівняно недовгий час свого існування ми зуміли підібрати згуртований і кваліфікований штат співробітників, впровадити внутрішню систему контролю якості послуг і заслужити довіру у значної кількості клієнтів.

Фахівці нашої компанії ─ це професіонали, які володіють фундаментальними знаннями і практичними навичками. Ключовою цінністю кожного з наших співробітників є портфоліо досягнень у професійній діяльності та перманентний розвиток в своїй галузі. Ми розвиваємося разом з нашими клієнтами шляхом наполегливої і ефективної праці, виконуючи найкращим чином свої зобов'язання. 

Наші відносини з клієнтами спрямовані на задоволення будь-якої потреби в бухгалтерських та консультаційних послугах. Ми маємо багатий досвід взаємодії з представниками державних структур та знаємо всі особливості, які диктують наші законодавці.

Довіра є основою нашого бізнесу. Персонал компанії гарантує повну конфіденційність щодо інформації, отриманої в процесі співпраці.

З нами Ви економите свій час, сили і гроші. Ми впевнені, що співпраця з Міжнародною консалтинговою компанією «Бондар» сприятиме розвитку Ваших нових проектів і бізнесу в цілому.


 

Співпраця з Міжнародною консалтинговою компанією «Бондар»  регламентується договором бухгалтерського обслуговування, в якому містяться умови спільної роботи і гарантії якісного виконання всіх послуг.

Структура компанії
Структура компанії
Фахівці МКК«Бондар» вийшли на новий рівень якості та надійності у наданні бухгалтерських послуг
Наші клієнти
Наші клієнти
Клієнтами нашої компанії є підприємства і підприємці, зайняті в
найрізноматнітніших сферах діяльностей.
Bondar Company Group
Bondar Company Group
Компанії, що входять до Групи компаній Бондар забезпечують максимальну ефективність роботи зі своїми клієнтами.
Юридичні послуги підприємствам
Юридичні послуги підприємствам
Група компаній Бондар надає юридичні послуги: реєстрація та ліквідація
підприємств, розробка типових договорів, зовнішньоекономічні контракти,
консультації щодо ведення господарської діяльності та інше.